KLUB/ TRENINGI

 

Czym różnimy się od pozostałych Klubów Sztuk Walk???

  • Klub Mongkom jest jedynym Klubem w Łodzi specjalizującym się TYLKO w prowadzeniu zajęć Muay Thai.
  • Jako jedyni kilkukrotnie odbyliśmy szkolenia w Kolebce Boksu Tajskiego Tajlandii nabywając wiedzę i umiejętności od najlepszych Tajskich Trenerów i zawodników (więcej informacji w zakładce Trenerzy).
  • Bierzemy czynny udział w Seminariach oraz Szkoleniach.
  • Jako jedyni w Łodzi posiadamy odrębną grupę TYLKO DLA KOBIET.

Nasze treningi dostosowane są do rozmaitych poziomów umiejętności i kondycji fizycznej, wystarczy wybrać odpowiedni dzień i grupę. Niezależnie czy jesteś osobą początkującą nie mającą żadnego doświadczenia czy zaawansowanym pasjonatem Muay Thai CZEKAMY NA CIEBIE!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich (bez względu na wiek, płeć, wagę, profesję) tych, którzy chcą wrócić po przerwie w treningach, jak i tych, którzy nigdy wcześniej nie trenowali .

Sztuki walki już dawno temu przestały być zarezerwowane dla wąskiego grona zawodowców. Dziś trenować może zupełnie każdy a sztuki walki bardzo często przeradzają się w życiową pasję.

 

Jeśli nigdy nie trenowałeś sztuk walk zapraszamy do grupy POCZĄTKUJĄCEJ- tu poznasz zupełne podstawy bez obawy że ktoś umie więcej. Na tej grupie są same początkujące osoby, bez żadnego doświadczenia .NOWY NABÓR JUŻ OD WRZEŚNIA!!!

 

Jesteśmy zespołem, których łączy pasja do Boksu Tajskiego.