GRAFIK

ZMIANA GRAFIKU !!!! OD 19.05.2020 NASTĘPUJE ZMIANA W GRAFIKU.
PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO 798 639 042

 

 

 

 

 

 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA :

 

 

1.W CO SIĘ UBRAĆ ?

 

NA TRENING ZAKŁADAMY WYGODNY STRÓJ NIE KRĘPUJĄCY RUCHÓW NAJLEPIEJ KRÓTKIE SPODENKI I KRÓTKI RĘKAWEK ( ĆWICZYMY NA BOSO).

 

 

2.CO ZABRAĆ NA PIERWSZY TRENING ?

 

 

NA PIERWSZYM TRENINGU NIE JEST WYMAGANY SPRZĘT ALE JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ NA DALSZE TRENINGI NALEŻY ZAKUPIĆ RĘKAWICE BOKSERSKIeOCHRANIACZE PISZCZELI,OWIJKI A W PÓŹNIEJSZYM OKRESIE OCHRANIACZ SZCZĘKI . NALEŻY ZAWSZE PAMIĘTAĆ O BUTELCE WODY .

 

 

 

3.DO JAKIEJ GRUPY DOŁĄCZYĆ?

 

 

 

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM ZNAJDUJE SIĘ POWYŻEJ, JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ POCZĄTKUJĄCĄ BEZ ŻADNEGO DOŚWIADCZENIA PRZYJDŹ NA GRUPĘ POCZĄTKUJĄCĄ INTRO OD PODSTAW.NA TEJ GRUPIE NIE MA SPARINGÓW, PRACUJEMY NAD SAMĄ TECHNIKĄ. GRUPA SKIEROWANA TYLKO DLA OSÓB BEZ ŻADNEGO DOŚWIADCZENIA!!! JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO INNEJ GRUPY I POSIADASZ JUŻ STAŻ TRENINGOWY SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

 

 

 

4.JESTEM ZA STARY , ZA GRUBY, ZA NISKI,NIE MAM KONDYCJI ITP.

 

 

 

– W NASZYM KLUBIE PANUJE RODZINNA ATMOSFERA,NIKT NIKOGO NIE OCENIA A NA ZAJĘCIACH  UCZĘSZCZA OSOBY W RÓŻNYM WIEKU I O RÓŻNYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA.WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ GRUPĘ,PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM. NIE JESTEŚMY KOLEJNYM,WIELKIM,KOMERCYJNYM KLUBEM A SZKOŁĄ Z ZASADAMI I DŁUGOLETNIĄ TRADYCJĄ.

 

 

5.WAŻNOŚĆ KARNETU

– KARNET WAŻNY JEST MIESIĄC OD MOMENTU ZAKUPU.

KARNET OKAZUJEMY PRZED WEJŚCIEM NA ZAJĘCIA.