Klub MONGKOM swoją działalność rozpoczął w 2010r. Prowadzimy treningi Muay Thai dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Nasza kadra trenerska od prawie 14 lat uczestniczy w szkoleniach w Kolebce Boksu Tajskiego -Tajlandii.


EDIT – OD STYCZNIA 2023 KLUB MONGKOM przenosi swoją działalność do Tajlandii. Jeśli jesteś zainteresowany treningami i szkoleniem skontaktuj się z nami sebastian.mongkom.gym@gmail.com

Jesteśmy Klubem nastawionym na jakość a nie ilość. Bez zbędnego lansu i przepychu – typowo Tajski klimat. Gwarantujemy że będziesz czuł się u nas jak w domu. Klub Mongkom jest organizatorem wielu szkoleń i obozów sportowych.

Czynnie uczestniczymy w wydarzeniach związanych z Muay Thai będąc zrzeszonymi w Polskim Związku Muay Thai IFMA.

Założycielem i głównym Trenerem jest Sebastian Dąbrowski który sztuki walki trenuje od 30 lat. Jako 24 latek uzyskał stopień II DAN w Taekwondo. W swojej karierze stoczył wiele walk na arenie międzynarodowej. W 2009 roku po raz pierwszy wyjechał do Tajlandii gdzie zdobywał wiedzę pod okiem najlepszych Tajskich trenerów i zawodników na WMC LAMAI CAMP. Kolejne lata poświęcił na pogłębianie wiedzy podczas licznych seminariów i wyjazdów szkoleniowych.W 2014 r. stoczył zawodową walkę w Tajlandii. W 2017 roku doprowadził jednego z kadetów do Mistrzostw Świata MUAY THAI IFMA W BANGKOKU. Wyszkolił wielu zawodników którzy mogą pochwalić się między innymi tytułami MP. Trener grup zawodniczych, zaawansowanych, początkujących, dzieci. Zajmuje się również prowadzeniem treningów personalnych.

Justyna Dąbrowska- Trenerka i menadżer Klubu Mongkom. Organizatorka wyjazdów do Tajlandii, obozów sportowych i seminariów. Zdobywała wiedzę od najlepszych Tajskich zawodników i trenerów. Oprócz treningów zajmuje się sprawami organizacyjnymi Klubu Mongkom.

Jeśli chcesz poznać prawdziwe Muay Thai nie mogłeś lepiej trafić. Przyjdź i rozpocznij treningi w Mongkom.

Szkolenia i seminaria które odbyliśmy, zaufaj nam!
Szkolenia
WMC LAMAI CAMP THAILAND
PUNCH IT GYM THAILAND
SANGMORAKOT BANGKOK THAILAND
SINBI PHUKET THAILAND
WECH PINYO THAILAND
SAMAN THAILAND
CHATPICHIT THAILAND

JUN MUAY THAI

Seminaria
-Ramon Dekkers
-Saenchai Sor Kingstar
-Joanna Jędrzejczyk
-Marcin Różal Różalski
-Andrei Molchanov
-Alexander Vavilov
-Jompop Kiatphontip
-Mardsua Tum
-Rafał Górka
-Andrei Klokov
-Alfit Hakov
-Katel Kubis