Klub MONGKOM swoją działalność rozpoczął w 2010r. Prowadzimy treningi Muay Thai dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Nasza kadra trenerska od prawie 14 lat uczestniczy w szkoleniach w Kolebce Boksu Tajskiego -Tajlandii.

Jesteśmy kameralnym Klubem nastawionym na jakość a nie ilość. Bez zbędnego lansu i przepychu – typowo Tajski klimat. Gwarantujemy że będziesz czuł się u nas jak w domu. Klub Mongkom jest organizatorem wielu szkoleń i obozów sportowych.

Czynnie uczestniczymy w wydarzeniach związanych z Muay Thai będąc zrzeszonymi w Polskim Związku Muay Thai IFMA.

Założycielem i głównym Trenerem jest Sebastian Dąbrowski który sztuki walki trenuje od 30 lat. Jako 24 latek uzyskał stopień II DAN w Taekwondo. W swojej karierze stoczył wiele walk na arenie międzynarodowej. W 2009 roku po raz pierwszy wyjechał do Tajlandii gdzie zdobywał wiedzę pod okiem najlepszych Tajskich trenerów i zawodników na WMC LAMAI CAMP. Kolejne lata poświęcił na pogłębianie wiedzy podczas licznych seminariów i wyjazdów szkoleniowych.W 2014 r. stoczył zawodową walkę w Tajlandii. W 2017 roku doprowadził jednego z kadetów do Mistrzostw Świata MUAY THAI IFMA W BANGKOKU. Wyszkolił wielu zawodników którzy mogą pochwalić się między innymi tytułami MP. Trener grup zawodniczych, zaawansowanych, początkujących, dzieci. Zajmuje się również prowadzeniem treningów personalnych.

Justyna Dąbrowska- Trenerka i menadżer Klubu Mongkom. Organizatorka wyjazdów do Tajlandii, obozów sportowych i seminariów. Zdobywała wiedzę od najlepszych Tajskich zawodników i trenerów. Oprócz treningów zajmuje się sprawami organizacyjnymi Klubu Mongkom.


PROWADZIMY GRUPY O RÓŻNYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA DZIĘKI CZEMU KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE.

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

GRUPA INTRO PODSTAWY

GRUPA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

GRUPA KIDS

GRUPA JUNIOR

TRENINGI PERSONALNE

NOWOŚĆ ! TRENING RODZIC +DZIECKO

Jeśli chcesz poznać prawdziwe Muay Thai nie mogłeś lepiej trafić. Przyjdź i rozpocznij treningi w Mongkom.

Szkolenia i seminaria które odbyliśmy, zaufaj nam!
Szkolenia
 
WMC LAMAI CAMP THAILAND
PUNCH IT GYM THAILAND
SANGMORAKOT BANGKOK THAILAND
SINBI PHUKET THAILAND
WECH PINYO THAILAND
SAMAN THAILAND
CHATPICHIT THAILAND
 
Seminaria
-Ramon Dekkers
-Saenchai Sor Kingstar
-Joanna Jędrzejczyk
-Marcin Różal Różalski
-Andrei Molchanov
-Alexander Vavilov
-Jompop Kiatphontip
-Mardsua Tum
-Rafał Górka
-Andrei Klokov
-Alfit Hakov
Katel Kubis