Klub MONGKOM swoją działalność rozpoczął w 2010r. Prowadzimy treningi Muay Thai dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Nasza kadra trenerska wielokrotnie uczestniczyła w szkoleniach w Kolebce Boksu Tajskiego -Tajlandii. Jesteśmy kameralnym Klubem nastawionym na jakość a nie ilość. Bez zbędnego lansu i przepychu – typowo Tajski klimat. Gwarantujemy że będziesz czuł się u nas jak w domu. Klub Mongkom jest organizatorem wielu szkoleń i obozów sportowych.

Czynnie uczestniczymy w wydarzeniach związanych z Muay Thai będąc zrzeszonymi w Polskim Związku Muay Thai IFMA.

Założycielem i głównym Trenerem jest Sebastian Dąbrowski który sztuki walki trenuje od 30 lat. Jako 24 latek uzyskał stopień II DAN w Taekwondo. W swojej karierze stoczył wiele walk na arenie międzynarodowej. W 2009 roku po raz pierwszy wyjechał do Tajlandii gdzie zdobywał wiedzę pod okiem najlepszych Tajskich trenerów i zawodników na WMC LAMAI CAMP. Kolejne lata poświęcił na pogłębianie wiedzy podczas licznych seminariów i wyjazdów szkoleniowych.W 2014 r. stoczył zawodową walkę w Tajlandii. W 2017 roku doprowadził jednego z kadetów do Mistrzostw Świata MUAY THAI IFMA W BANGKOKU. Wyszkolił wielu zawodników którzy mogą pochwalić się między innymi tytułami MP. Trener grup zawodniczych, zaawansowanych, początkujących, dzieci. Zajmuje się również prowadzeniem treningów personalnych.

Justyna Dąbrowska- Trenerka i menadżer Klubu Mongkom. Organizatorka wyjazdów do Tajlandii, obozów sportowych i seminariów. Zdobywała wiedzę od najlepszych Tajskich zawodników i trenerów. Oprócz treningów zajmuje się sprawami organizacyjnymi Klubu Mongkom

Jeśli chcesz poznać prawdziwe Muay Thai nie mogłeś lepiej trafić. Przyjdź i rozpocznij treningi w Mongkom.

Szkolenia i seminaria które odbyliśmy, zaufaj nam!

Szkolenia

WMC LAMAI CAMP THAILAND