Bez względu czy chcesz trenować rekreacyjnie czy zostać profesjonalnym zawodnikiem zrobimy wszystko, by pomóc Ci osiągnąć Twój cel.

Mężczyźni • Kobiety • Dzieci • Młodzież

𝐍𝐎𝐖𝐄 𝐆𝐑𝐔𝐏𝐘 𝐈𝐍𝐓𝐑𝐎 𝐏𝐎𝐃𝐒𝐓𝐀𝐖𝐘 𝐌𝐔𝐀𝐘 𝐓𝐇𝐀𝐈

dla osób bez żadnego doświadczenia, które dopiero chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę ze sztukami walki. Bez żadnego stresu, krok po kroku poznacie podstawowe techniki Boksu Tajskiego, poprawicie kondycję, zbudujcie siłę i wytrzymałość.

Na grupie nie ma sparingów – ćwiczona jest tylko technika. Wszyscy startują z jednego poziomu, dlatego nie musisz się martwić że ktoś będzie lepszy od Ciebie. Przyjdź i sprawdź a jesteśmy przekonani że już z nami zostaniesz! Atmosfera panująca w naszym Klubie z pewnością pozwoli Ci czuć się u nas jak w domu !

Na pierwszy trening zabieramy spodenki + koszulkę ( sprzęt nie jest potrzebny).

𝐆𝐑𝐔𝐏𝐘 𝐃𝐙𝐈𝐄𝐂𝐈

zajęcia dla dzieci w wieku 9-15 lat.

Zajęcia nie tylko uczą technik Boksu Tajskiego i samoobrony ale również pomagają rozładować nadmiar energii.

Nauka pozycji, bezpieczne ćwiczenia na matach, nauka prawidłowego sposobu uderzeń i kopnięć, bloków, zejść z linii ataku. Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozciągające, wzmacniające i przygotowujące dziecko do bardziej zaawansowanych technik.

CELEM NASZYCH TRENINGÓW DLA DZIECI JEST:

•podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchów;

•budowanie poczucia wartości;

•praca nad samokontrolą i skupieniem;

•kształtowanie umiejętności współpracy w grupie

•wstęp do rozwoju w obszarze Boksu Tajskiego;

•zadania kształtujące dynamikę oraz dokonywania optymalnych wyborów;

•ćwiczenia rozwijające pamięć i skupianie się na jednym lub kilku zadaniach.

𝐆𝐑𝐔𝐏𝐀 𝐊𝐎𝐁𝐈𝐄𝐓

zajęcia przeznaczone TYLKO DLA KOBIET. Wiemy iż nie każda z Was lubi trenować w obecności mężczyzn dlatego specjalnie dla Was tworzymy GRUPĘ POCZĄTKUJĄCĄ TYLKO DLA KOBIET ! Zajęcia prowadzone przez naszą Trenerkę z pewnością przypadną Wam do gustu ! BRAK SPARINGÓW tylko ćwiczenia opierające się na nauce techniki, praca na workach bokserskich, tarczach.

Wspólnie pracować będziemy nad wzmocnieniem siły, poprawą kondycji, zrzucaniu zbędnych kilogramów i oczywiście skutecznych technikach samoobrony z wykorzystaniem Boksu Tajskiego!

Rozpocznij treningi wśród Kobiet takich jak Ty ! Bez względu na wiek czy wagę ! Wszystkie startujecie z tego samego poziomu. Przyjdź na pierwszy trening i przekonaj się że było warto ! Światła atmosfera gwarantowana !

𝐆𝐑𝐔𝐏𝐀 𝐏𝐎𝐂𝐙Ą𝐓𝐊𝐔𝐉Ą𝐂𝐀

trenowałeś już Sztuki Walki, masz jakieś doświadczenie nie jesteś totalnie „zielony” ale wciąż czujesz się mało pewnie by dołączyć do grupy średnio-zaawansowanej ? Trening o umiarkowanym natężeniu dla osób które pierwsze podstawy mają już za sobą, posiadają sprzęt treningowy i chcą treningu rekreacyjnego.

Techniki w parach, na workach bokserskich, tarczach.

𝐆𝐑𝐔𝐏𝐀 𝐙𝐀𝐀𝐖𝐀𝐍𝐒𝐎𝐖𝐀𝐍𝐀 / średniozaawansowana

Jeśli chcesz zasilić nasze szeregi zabierz sprzęt i wpadaj do MONGKOM! Zajęcia dla doświadczonych osób, posiadających staż treningowy. Grupa sparująca. Wymagający trening skupiający się na zaawansowanych technikach Muay Thai. Kondycja, siła, wytrzymałość szlifowane są na każdym treningu !

Nie będzie łatwo ale bedzie warto ! Praca w parach, na workach bokserskich, tarczach, sparingi. Trening o wysokim natężeniu.

Nasz Klub prowadzi treningi z podziałem na grupy tak by każdy znalazł coś dla siebie.

Bez względu czy chcesz trenować reakreacyjnie czy zawodowo dołożymy wszelkich starań abyś osiągnął swój cel.

Twój wiek, waga, wykonywany zawód nie mają znaczenia! Liczą się chęci i zaangażowanie !